Pimple Popper - Spa Game

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16 MB
  • Version 1
  • Dil İngilizce
  • Firma JaguarGDesign
Pimple Popper - Spa Game oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek ve çok eğlenceli vakit geçirerek oynayacakları, hiç ellerinden bırakmak istemeyecekler

Pimple Popper - Spa Game oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek ve çok eğlenceli vakit geçirerek oynayacakları, hiç ellerinden bırakmak istemeyecekler mükemmel bir oyuna sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Pimple Popper - Spa Game oyununda kızlarınız ekranına gelecek olan güzel kıza tepeden tırnağa bakım yağarak onu süsleyecekler. Ona ilk önce menüde bulunan özel cilt maskesini uygulayacak, özel losyon ve kremleri uygulayacak ve sivilcelerini tedavi edecekler. Sonra da ona vücut kürleri uygulayarak onun bir bebek kadar mükemmel cilde sahip olmasını sağlayacaklar. Sonra da ona manikür yapıp oje sürerek bakımlı ellere kavuşmasını sağlayacaklar.

Son olarak ona güzel bir makyaj yapıp, şık bir saç modeli uygulayacak ve menüde bulunan birbirinden şık kıyafetlerin arasından en çok beğendiği birini seçip giydirerek onu süsleyecekler. Kızlarınız bu oyunu çok sevecekler.

Pimple Popper - Spa Game indir